טיולי משפחות

קרה לכם שהבטחתם לקחת את הילדים לחופשה מיוחדת מלאת אטרקציות ואקסטרים? הילדים משתעממים בחופשות השנתיות באירופה? קחו את המשפחה לטיולי ג'יפים למשפחות ותחזרו עם חוויות וזיכרונות שהילדים לא ישכחו לעולם.

העולם הגדול והרחב מציע שלל אופציות לטיולי משפחות, אך בשביל לדעת לעשות זאת נכון, חשוב לצאת לחוויה המשלבת אטרקציות, ייחודיות ונופים מרתקים ובלתי רגילים- בדיוק על כל אלו עונים טיולי המשפחות שלנו! 

מה זה טיולי ג'יפים למשפחות? אנחנו מבינים את הצרכים של משפחות עם ילדים, ובדיוק בשבילכם הרכבנו כמה מסלולי שטח ואקסטרים, כולם מוכוונים לילדים בכל שכבות הגיל. צוות המומחים שלנו בנה מבחר מסלולים למגוון רחב של יעדים מותאמים לנהיגת שטח, כך שיהיה לכם בסיס עליו תוכלו לעשות שינויים והתאמות לפי העדפותיכם באשר ליעד הרצוי, העונה המתאימה, הפעילויות הרצויות ובכלל. המומחים שלנו ישבו ויבנו איתכם את הטיול הרצוי, כך שכל אחד מבני המשפחה יוכל ליהנות ביחד עם כולם, וזו חוויית גיבוש יוצאת מן הכלל.

והכי חשוב – "כאב הראש" בתכנון הטיול – עלינו!  אנחנו דואגים לכל הקטנות, מ-א' ועד ת', פעילויות, מלונות וטיסות נוחות, ודואגים להיות זמינים לכם לפני הטיול ובמהלכו.  לכם רק נותר להכין את הילדים ואת המזוודות, לנסוע לשדה ולהתחיל ליהנות. 

אז רגע לפני שאתם מחליטים על חופשה משפחתית "רגילה" ושגרתית, הציצו לראות את יעדי טיולי הג'יפים הנהדרים שלנו, כי משפחה אמנם לא בוחרים, אבל את החופשה המשפחתית- דווקא כן.  

אז תארזו, אתם יוצאים איתנו לטיול ג'יפים למשפחות שמטיילות "מחוץ לקופסא"

בהמשך הדף תמצאו רשימה מתעדכנת של טיולי הג'יפים למשפחות.

לפרטים צרו איתנו קשר בטלפון 03-7449990

השאירו פרטים וניצור עמכם קשר

שריינו את מקומכם