טיולי תמריץ

היום זה כבר ידוע: המוטיבציה של העובדים היא הדרך הטובה ביותר להפוך כל חברה למוצלחת ביותר. אין דרך טובה יותר להעלאת מוטיבציה מאשר טיול ג'יפים מלא בפאן ואקסטרים לעובדים, כזה שכשיחזרו ממנו, כל העובדים יהפכו ל"עובדי החודש"! 

טיולי התמריץ הם כלי ארגוני ועסקי חשוב לכל עסק, הנועד לתגמל את העובדים, לגרום להם לחזור רעננים, חרוצים ממוקדים ועם גאוות יחידה ותובנה שהחברה שלהם היא החברה הכי טובה בעולם!. 

אז הגיע הזמן הזה בשנה, שאתם רוצים להעניק לעובדים המצטיינים שלכם, על ההשקעה, הנאמנות, והשעות הרבות שהם משקיעים בעבודה, חוויה לא שגרתית, מגבשת ומהנה

ערכתם תחרות נושאת פרסים, ולמקום הראשון הובטח "האימא של כל הפרסים", מסע אקסטרים בפירנאים הספרדים או אולי טיול ג'יפים במרוקו הקסומה, זה לא כל כך משנה, העיקר שיהיה חלום. אך אז הגיע שלב התכנון, ופתאום הבנתם שאתם לא כל כך יודעים איפה להתחיל ומה לעשות. יש כל כך הרבה מידע, ולכו תדעו מה נכון ומתאים לכם בחברה. גם לא הצלחתם להוזיל בעלויות, ולהטיס קבוצה של 10 זה עניין לא פשוט. וזו רק ההתחלה. כי איך תדעו מה לעשות עם הקבוצה? איזה פעילויות יש באזור שיתאימו לכולם, גם לזו עם מחלת הים? ומה יש בכלל לעשות בערבים, ואיך בכלל מתחילים, לתכנן טיול על ג'יפים חווייתיים? 

בדיוק בשביל זה הקמנו את טיולי התמריץ של Jeep and Trip, המתמחה בטיולי תמריץ ייחודים מלאי אטרקציות וחוויות אקסטרים, וכמובן נהיגה עצמאית של העובדים על רכבי השטח המקצועיים. 

תחום טיולי התמריץ מבחינתנו הוא שיא היצירה והאומנות. אחרי תחקור של אלפי מטיילים והתאמת צרכים למדנו ואנו יודעים להבין את הלקוחות שלנו ולהתאים להם את הטיול המדויק ביותר עבורם. מבחינתנו אין חכם כבעל ניסיון, ולכן כאשר אנו בונים מסלול טיול תמריץ אנו מקפידים להתנסות בכל לוקיישן, מסלול, מקום לינה ואטרקציה המשולבת במסלול, כדי לוודא שאתם תקבלו את חוויית הטיול הטובה ביותר. נשמח לשמוע מכם ולהרכיב עבורכם את החוויה המגבשת הבאה שלכם. 

בהמשך הדף תמצאו רשימה מתעדכנת של טיולי תמריץ.

לפרטים צרו איתנו קשר בטלפון 03-7449990
 

השאירו פרטים וניצור עמכם קשר

שריינו את מקומכם