ממליצים עלינו

הוספת המלצה

טיול נפלא לפירנאים

הטיול של ג'יפ אנד טריפ לפירינאים היה שוס אדיר ומוצלח. קבלנו הכל ומעבר למה שאפשר לתאר, בכל הקשור למזון, אירוח, לינה ואטרקציות. ממליצה מכל הלב ומקווה לפגוש אתכם בטיול הבא!

תודה על טיול מהמם ברומניה

חבר שלי החליט להפתיע אותי במתנת יום הולדת וסגר לנו טיול ג'יפים ברומניה. אלו היו חמישה ימים של טיול מעיירות לכפרים נידחים עם נופים שלא יתוארו וכמובן חווית הנסיעה בשטח עם ואלי המדריך הכי מקסים שיכולנו לבקש עשתה את כל ההבדל. אנחנו ממליצים בחום על טיול כזה וגם רוצים להודות על היחס האישי והאכפתי.  כמובן שאין ספק שעוד נחזור כי נשארנו עם טעם של עוד. תודה על חופשה מאתגרת, מרתקת ועוצרת נשימה. שלום ורעות

טיול נשים שכל אחת חייבת לעצמה

פשוט שווה! כל אחת חייבת להצטרף לחוויה המדהימה של טיול נשים. המלונות, האטרקציות, המדריכות, המסלולים והמסעדות, הכל היה מתוכנן עם רוח נשית. 

תודה על טיול מדהים

חזרנו אתמול מטיול ג'יפים בקירגיסטן, ואני מרשה לעצמי להודות בשמי ובשם חבריי לקבוצה לחברת ג'יפ אנד טריפ על ארגון ותכנון טיול מדהים. אשמח להמשיך ולטייל עם החברה בטיולים נוספים. תודה רבה! נתן

טיול נשים לפירנאים וצרפת

תודה על טיול נשים מדהים לפירנאים, אנדורה וצרפת על השקעה עצומה באטרקציות, ברפטינג, ההליכה בשמורה המדהימה, אומגה, קניונינג, בתי המלון, המדריכות. פשוט הכל! נהניתי בטירוף!

טיול ג'יפים רק עם ג'יפ אנד טריפ

טיול ג'יפים מעל ומעבר למצופה. ג'יפ אנד טריפ הכניסו רוח חדשה לטיולי הג'יפים. ההפתעות הקטנות, הארגון המופתי..מומלץ בחום!

תודה על טיול מתוקתק

כשסוגרים טיול מאורגן מצפים שיענה על כל הציפיות, שהתמורה למחיר תהיה שווה, שהמדריכים יהיו נחמדים, המסלול, הלינה, שהכל יהיה כמו שצריך שלא נתאכזב. אז לא רק שהטיול עלה על הציפיות אלא מעל ומעבר. תמורה למחיר? קיבלנו הרבה יותר, החל מהאוכל והלינה, המדריכים המקומיים, המסלול היפיפה ועוד. תודה וכל הכבוד!

טיול ג'יפים מעלף ברומניה

תודה לג'יפ אנד טריפ על טיול ג'יפים מדהים ברומניה. היה פשוט מושלם, חוויה מדהימה, כדאי ומומלץ, מדינה מדהימה ביופיה, הכרנו וראינו מקומות שלא היינו יכולים לראות בטיול לבד. 

 

השאירו פרטים וניצור עמכם קשר

שריינו את מקומכם